מתקני תצוגה


מתקני התצוגה של ימינו מציעים מגוון רחב של אפשרויות לבית העסק, כולל התאמה אישית שמאפשרת מתצוגה מושלמת

כשמדובר בתצוגה של פריטים בבית העסק תמיד ניתן לבחור במתקני תצוגה מתאימים. הם מציעים את הדרך הטובה ביותר להצגה ולהנגשה של סחורות שונות. לכן, מומלץ לשלב בבית העסק מתקני תצוגה, בעיקר כאלה המשלבים זכוכית יפה ומסוגננת, על מנת להציג פריטים מיוחדים בצורה מסודרת. באופן כללי, מתקני תצוגה המשלבים זכוכית ועץ, כוללים בסיס עץ או מתכת וחזיתות עם כיסוי זכוכית. את הבסיס ניתן לצבוע, כך שאפשר לבחור צבע שיתאים לעיצוב בית העסק.

לא משנה אם אתה מתקין מתקני תצוגה בבית עסק, בחנות, מפעל, מרכז מבקרים או כל מקום אחר, תמיד ניתן להשתמש בהם על מנת לשמור על פריטים בצורה מסודרת. המתקנים מצוינים בשמירה על פריטים שונים בהתאם לצרכי בעל העסק. כך, אין צורך לחפש פריט מסוים, בעיקר אם מדובר על מתקני תצוגה נטולי כיסוי או על מתקני תצוגה בעלי חזיתות שקופות העשויות זכוכית. מתקנים אלה מאפשרים להציג ולאתר בקלות פריטים רלוונטיים למכירה.

באופן כללי, בעלי עסקים רבים מעדיפים להשתמש במתקני תצוגה על מנת להציג פריטים מיוחדים באופן שיקדם את מכירתם. לעתים, משלבים במתקני התצוגה, בין המדפים, גם גופי תאורה, כגון נורות LED או רצועות תאורת LED. כך המדפים זוכים מראה יפיפה, המושך את העין ותשומת הלב. בעקבות פיתוח ושינויים בטכנולוגיות ייצור מתקני התצוגה, חלו גם שינויים באפשרויות המוצעות לבתי עסק. כיום ישנו מגוון אפשרויות רחב עם מתקני תצוגה מודרניים המותאמים אישית לצרכי בית העסק.

053-942-6056​

הגפן 6 פארק המאה | info@filiba.co.il