ייצור מתקני תצוגה וסטנדים

חברת בני חיים פיליבה מתמחה בעיצוב, תכנון וייצור מתקני תצוגה לתחום הקמעונאי.
 

בני חיים פיליבה הינה מהחברות הגדולות בארץ בתכנון, ייצור ואספקת מתקני תצוגה וסטדנים לעסקים, חברות, ולכל התחום הקמעונאי. אנו מציעים מגוון פתרונות תצוגה שיווקים על מנת ליצור חשיפת מוצרים מלאה וייחודית על פי דרישת הלקוח.

 

בין מוצרינו ניתן למצוא מתקני תצוגה לחנויות קמעונאיות ומפעלים, מענה לנקודות מכירה וכן פתרונות אחסנה מגוונים. בסיור באתר הבית שלנו תוכלו ללמוד על היצירה, העשייה והמקצועיות שלנו בפיתוח וייצור מעמדי תצוגה, פתרונות אחסנה ופתרונות שיווקיים לנקודות המכירה.

בני חיים פיליבה הוקמה ע"י חיים פיליבה ז"ל בשנת 1948 והיא החברה הוותיקה ביותר בישראל כגורם המתווך בין לקוחותינו לבין קהלי המטרה השונים.

משימתינו העיקרית הינה הפיכת המסרים העסקיים של הלקוח למסרים תדמיתיים ויצירת מיצוב נכון להשגת יעדי מכירה גבוהים ככל האפשר​.

סטנד שולחן

סטנד קופה

סטנדים

פרוייקטים בהתאמה אישית

עמדות מכירה

סלים

המוצרים שלנו

ייצור מתקני תצוגה וסטנדים

ווים

למתקני תצוגה השפעה ישירה על המכירות.

 

לאיך מציגים את המוצר יש השפעה ישירה על המכירה. מבלי לשים לב לקוחות קונים מוצרים ברגע של החלטה מכיוון שהם ראו מוצר יפה ואסתטי יושב לו על מתקן התצוגה ואומר לא תקנה אותי. הרבה מאוד אנשים לא קונים רק את מה שהם צריכים אלא עוברים בחנויות רואים מוצרים שמעוררים את החושים שלהם, והם קונים אותם. ולכן לאיך המוצרים מוצגים יש משמעות רבה על כמות המכירות שלכם, וכפועל יוצא על הרווחים שלכם. 

 

מתקני תצוגה - סטנד קופה
מתקני תצוגה - סטנד גלגלים
מתקני תצוגה - פרוייקטים
ייצור מתקני תצוגה
ייצור מתקני תצוגה

השירותים ומתקני התצוגה שתוכלו להשיג אצל בני חיים פיליבה:

 

אצלנו תוכלו להשיג את כל סוגי מתקני התצוגה הקיימים בשוק בעולמי, ואף מותאמים אישית. אנו מספקים פתרונות עבור כל עסק בפני עצמו, על פי הצרכים המיוחדים שלו. באתר תמצאו: 

 

מתקני תצוגה - פרוייקטים
ייצור מתקני תצוגה
מתקני תצוגה - פרוייקטים

מציגים נכון, מוכרים נכון. לחצו על הטלפון והתקשרו עכשיו

053-9426056​

הגפן 6 פארק המאה| info@filiba.co.il